«

»

Распечатать Запись

Доска почета

Загад аб занясенні на Дошку гонару

З мэтай павышэння якасці адукацыйнага працэсу і заахвочвання вучняў
ЗАГАДВАЮ:

Па выніках I паўгоддзя 2015/2016 навучальнага года занесці на Дошку гонару фотаздымкі наступных навучэнцаў:
за выдатную вучобу і прыкладныя паводзіны:

 

  1. Ярашэвіч Эвеліны III клас
    2. Петрушэвіча Яраслава III клас
    3. Козел Дар’і III клас
    4. Казлоўскага Мікіты IV клас
    5. Колвзан Дар’і IV клас
    6. Латош Ксеніі IV клас
    7. Колвзан Таццяны VI клас
    8. Кіма Андрэя VI клас
    9. Глебца Валерыя VIII “А” клас
    10. Малышкі Вікторыі VIII “Б” клас
    11. Капцюх Марыі X “А” клас
    12. Забрамскай Анастасіі XI клас

за выдатныя дасягненні па выніках II этапа рэспубліканскай алімпіяды па агульнаадукацыйным прадметам:

1. Шабановіч Таццяны X “А” клас
2. Сушчэўскага Мікіты IX клас
3. Манчак Аляксандры X “А” клас

за актыўны ўдзел і добрыя дасягненні ў спартыўным жыцці школы, горада і раена:

  1. Шульгі Уладзіслава III класс
    2. Барташэвіч Анастасіі ІІІ клас
    3. Аўласа Аляксандра IV клас
    4. Барташэвіч Віялеты IV клас
    5. Коваля Максіма VI класс
    6. Сасіма Арцема VII класс
    7. Станкевіча Алега VII класс
    8. Вільбіка Ягора VIІI ”А” клас
    9. Раманоўскага Ільі VIІI “Б” клас
    10. Драгун Лізаветы Х “А” клас
    11. Шыман Карыны Х “А” клас
    12. Шчаснага Яўгена Х “Б” клас
    13. Луневіча Дзмітрыя Х “Б” клас
    14. Якубовіча Эрнэста Х “Б” клас
    15. Петуха Паўла ХІ клас
    16. Масальскай Дзіяны XІ клас

за актыўны ўдзел у грамадскім жыцці школы:

  1. Францкевіч Караліны IV клас
    2. Стасько Юліі V клас
    3. Дземідовіча Віталія V клас
    4. Сазановіч Карыны VI клас
    5. Шчаснага Мікіты VI клас
    6. Кавяза Карыны VI класс
    7. Ануфрыева Кірыла VII клас
    8. Дзядук Дзіяны VIІ клас
    9. Волкавай Эльвіры VIІ клас
    10. Гарбылёвай Алены VIII «Б» клас
    11. Сінкевіч Таццяны VIII «А» клас
    12. Алахвердзіева Вагіфа X “А” клас
    13. Селюк Анастасіі X “А” клас
    14. Вакуліна Уладзіслава Х “А” клас
    15. Стасько Яўгена Х “А” клас
    16. Войтка Віктара ХІ клас
    17. Пацэвіч Аляксандры ХІ клас
    18. Касцюкевіча Арцема XI клас

за добрасумленныя адносіны да вучобы:

  1. Кабак Ксеніі II клас
    2. Рогач Ксеніі II клас
    3. Петрушэвіча Данілы II клас
    4. Бумбуль Маргарыты V клас
    5. Рогач Алесі VIII “Б” клас
    6. Марозава Дзмітрыя IX клас
    7. Астрынскай Надзеі IX клас
    8. Дурэйкі Юрыя XI клас
    9. Плоскай Наталлі XI клас

 

Директор школы                                                                   А.Э. Апанасович

 

"> ,next:openstat};(function(d,t){var j=d.createElement(t);j.async=true;j.type="text/javascript";j.src="//openstat.net/cnt.js";var s=d.getElementsByTagName(t)[0];s.parentNode.insertBefore(j,s)})(document,"script")