«

»

Распечатать Запись

Рэзультатыўнасць удзелу у II этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

Рэзультатыўнасць удзелу ў II этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

 

Навучальны год Колькасць прыз. месц Месца Клас Прозвішча, імя вучня Прадмет Прозвішча, імя,
імя па бацьку
настаўніка
2009/2010 10 1 7 Танееў Д. Геаграфія Міхаськова Г.Б.
 

 

 

 

1 Махнач К. Хімія Буйноўская З.М.
 

 

 

 

1 11б Арцюкевіч В. Хімія Буйноўская З.М.
 

 

 

 

2 Арлова К. Гісторыя Васільеў В.І.
 

 

 

 

2 Бравіньскі А. Прац.навуч. Дзямідава І.К.
 

 

 

 

2 Арлова К. Хімія Буйноўская З.М.
 

 

 

 

3 Лепяшынская І. Біялогія Карагіна А.М.
 

 

 

 

3 11б   Стрыга І. Грамадазнаў-ства Бялячыц В.А.
 

 

 

 

3 10б   Найдзіч А. Бел. мова Варановіч М.М.
 

 

 

 

3 11а   Бароўскі Д. Прац.навуч Дзямідава І.К.
2010/ 2011 3 1 10а Арлова К. Хімія Буйноўская З.М.
 

 

 

 

1 10б Хілінскі В. Хімія Буйноўская З.М.
 

 

 

 

2 10в Бравіньскі А. Прац.навуч                     Дзямідава І.К.
2011/ 2012 4 1 11а Арлова К. Хімія Буйноўская З.М.
 

 

 

 

1 11б Хілінскі В. Хімія Буйноўская З.М.
 

 

 

 

2 11в Бравіньскі А. Прац.навуч Дзямідава І.К.
 

 

 

 

3 Арлова В. Руск.мова Амельянчык М.С.
2012/2013 8 1 Буйноўскі Ю. Хімія Буйноўская З.М.
 

 

 

 

2 10а Міхновіч С. Хімія Буйноўская З.М.
 

 

 

 

2 Падляшчук А. Прац.навуч Дзямідава І.К.
 

 

 

 

2 Забрамская А. Матэматыка Грыб Л.В.
 

 

 

 

3 Лобач А. Біялогія Карагіна А.М.
 

 

 

 

3 10б Глебовіч Д. Прац.навуч Дзямідава І.К.
 

 

 

 

3 Арлова В. Руск.мова Амельянчык М.С.
 

 

 

 

3 10б Танееў Д. Геаграфія Міхаськова Г.Б.
2013/2014 6 1 Забрамская А. Геаграфія Міхаськова Г.Б.
 

 

 

 

3 11б Танееў Д. Геаграфія Міхаськова Г.Б.
 

 

 

 

2 10а Буйноўскі Ю. Хімія Ляпеха В.В.
 

 

 

 

3 11а Міхновіч С. Хімія Ляпеха В.В.
 

 

 

 

2 10а Лобач А. Біялогія Карагіна А.М.
 

 

 

 

3 10б Падляшчук А. Прац.навуч Дзямідава І.К.
2014/ 2015 4 1 10 Забрамская А. Геаграфія Міхаськова Г.Б.
 

 

 

 

3 11а Арлова В. Руск.мова Амельянчык М.С.
 

 

 

 

2 11а Буйноўскі Ю. Хімія Ляпеха В.В.
 

 

 

 

3 11б Падляшчук А. Прац.навуч Дзямідава І.К.
2015/2016 1 11 Забрамская А. Геаграфія Міхаськова Г.Б.
2 11 Забрамская А. Англ.мова Бакуновіч А.М.
3 10а Капцюх М. Руск.мова Амельянчык М.С.
3 10а Манчак А. Гісторыя Белячыц В.А.
3 9 Сушчэўскі М. Геаграфія Міхаськова Г.Б.
"> ,next:openstat};(function(d,t){var j=d.createElement(t);j.async=true;j.type="text/javascript";j.src="//openstat.net/cnt.js";var s=d.getElementsByTagName(t)[0];s.parentNode.insertBefore(j,s)})(document,"script")