«

»

Распечатать Запись

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі (экстэрнат) ў 2017/2018 навучальным годзе

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні  навучання і выхавання на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі (экстэрнат) ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата Клас Вучэбны прадмет Склад камісіі Пасада Спецыяльнасць Катэгорыя
   
7 мая   беларуская літаратура старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў вышэйшая
члены камісіі: Петрушэвіч В.У. настаўнік беларуская мова і літаратура першая
Шчасная А.П. настаўнік беларуская і руская мова і літаратура вышэйшая
Царык М.М. настаўнік беларуская мова і літаратура першая
10 мая   руская літаратура старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў вышэйшая
члены камісіі: Амяльянчык М.С. настаўнік руская мова і літаратура вышэйшая
Пастарнак Т.І. настаўнік руская мова і літаратура другая
Семяненя М.У. настаўнік руская мова і літаратура вышэйшая
14 мая   сусветная гісторыя старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў вышэйшая
члены камісіі: Белячыц В.А. настаўнік гісторыя вышэйшая
Ануфрыеў В.Ф. настаўнік гісторыя першая
Высоцкая В.К. настаўнік гісторыя,

замежная мова

першая
16 мая   інфарма-

тыка

старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў вышэйшая
члены камісіі: Пумпур Т.Ю. настаўнік матэматыка першая
Дзямідава І.К. настаўнік агульнатэхнічныя дысцыпліны і праца вышэйшая
Палубятка Л.І. настаўнік матэматыка,

інфарматыка

базавая
18 мая   фізіка старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў вышэйшая
члены камісіі: Пумпур Т.Ю. настаўнік матэматыка першая
Ярашук І.С. настаўнік матэматыка вышэйшая
Грыб Л.В. настаўнік матэматыка вышэйшая
21 мая   хімія старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў вышэйшая
члены камісіі: Ляпеха В.В. настаўнік хімія вышэйшая
Карагіна А.М. настаўнік біялогія першая
Міхаськова Г.Б. настаўнік геаграфія вышэйшая
23 мая   біялогія старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў

 

вышэйшая
члены камісіі: Карагіна А.М. настаўнік геаграфія вышэйшая
Ляпеха В.В. настаўнік хімія вышэйшая
Міхаськова Г.Б. настаўнік біялогія першая
26 мая   астраномія старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў вышэйшая
члены камісіі: Ярашук І.С. настаўнік матэматыка першая
Міхаськова Г.Б. настаўнік геаграфія вышэйшая
Грыб Л.В. настаўнік матэматыка вышэйшая
28 мая   грамада-знаўства старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў вышэйшая
члены камісіі: Белячыц В.А. настаўнік гісторыя вышэйшая
Ануфрыеў В.Ф. настаўнік гісторыя першая
Высоцкая В.К. настаўнік гісторыя, замежная мова першая
30 мая   геаграфія старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў вышэйшая
члены камісіі: Міхаськова Г.Б. настаўнік геаграфія вышэйшая
Гіль Г.Т. настаўнік геаграфія другая
Карагіна А.М. настаўнік біялогія першая
1чэрвеня   беларуская мова старшыня Савіцкая І.В. дырэктар геаграфія першая
члены камісіі: Петрушэвіч В.У. настаўнік беларуская мова і літаратура першая
Царык М.М. настаўнік беларуская мова і літаратура першая
Шчасная А.П. настаўнік беларуская і руская мова і літаратура вышэйшая
4 чэрвеня   матэма-тыка старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў вышэйшая
члены камісіі:

 

 

Грыб Л.В. настаўнік матэматыка вышэйшая
Пумпур Т.Ю.. настаўнік матэматыка першая
Полубятка Л.І. настаўнік матэматыка другая
6 чэрвеня   руская

мова

старшыня Савіцкая І.В. дырэктар геаграфія першая
члены камісіі: Амяльянчык М.С. настаўнік руская мова і літаратура вышэйшая
Шчасная А.П.

 

настаўнік руская  і беларуская мова і літаратура вышэйшая
Семяненя М.У. настаўнік руская мова і літаратура вышэйшая
8 чэрвеня   замежная мова (англійская мова, нямецкая мова) старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў вышэйшая
члены камісіі:

старшыня

Сурвіла А.М. настаўнік англійская мова, нямецкая мова вышэйшая
Войткус Л.С. настаўнік англійская мова, нямецкая мова вышэйшая
Варыцкая Т.С. настаўнік англійская мова першая
11 чэрвеня   гісторыя Беларусі старшыня Ануфрыева А.В. намеснік дырэктара настаўнік пачатковых класаў вышэйшая
члены камісіі: Белячыц В.А настаўнік гісторыя, грамадазнаўства вышэйшая
Ануфрыеў В.Ф. настаўнік гісторыя першая
Высоцкая В.К. настаўнік гісторыя, замежная мова першая
"> ,next:openstat};(function(d,t){var j=d.createElement(t);j.async=true;j.type="text/javascript";j.src="//openstat.net/cnt.js";var s=d.getElementsByTagName(t)[0];s.parentNode.insertBefore(j,s)})(document,"script")